Ülfet 

Organizasyon

gallery/interior-791713_1920 copy
Ülfet Organizasyon olarak faaliyet gösteren firmamız yılların tecrübesi ve birikimi ile kurulduğu günden beri sektörde yaptığı başarılı çalışmalarla önemli bir yer edinmiştir.
Koordineli bir şekilde çalışarak Ekipmanlarını sizlerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda estetiğe önem veren, doğal, çağdaş fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak oluşturmayı amaçlar.
Seçkin çalışan kadrosu ile gerek projelerde gerekse bireysel  işlerde yenilikleri ve sektörel gelişimleri takip ederek en iyi hizmeti sunmaktadır.
Müşterilerine en kaliteli ürünü titizlikle tedarik ederek ve zamanında teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Hakkımızda en son bilgiye bu sayfadan ulaşacaksınız. Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen web sitemizdeki iletişim formunu doldurunuz. İyi günler dileriz! Hakkımızda en son bilgiye bu sayfadan ulaşacaksınız. Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz...

gallery/interior-design-529904_1280 copy

 Kiralık Masa Sandalye (Ahşap) Tabure (Bistro - Kokteyl - Bar ) Çadır Şemsiye Kiralama 

 
 
BURSA Kiralık Etkinlik ve Fuar Organizasyon Ekipmanları Kiralama